Udstillere, der skulle have udstillet i 2020

Udstillere, der skulle have udstillet i 2020

Vores udstillere har, som vi, glædet sig til Pilefestival Bratskov. De havde glædet sig til at vise jer deres ting. Hvis I ønsker at bakke op om dem, kan I se hvordan I kontakter dem her

Annelise Pedersbæk

pileflet

avpedersbaek@gmail.com

Bente og Niels Thorup

smed

bentethorup@mail.dk

Conny Kristensen

Børster

Højvej 16, Tæbring, 7900 Nykøbing

Dorte Steffensen

Pil og bark

htds@mail1.stofanet.dk

Else Rasmussen

Knapper

keramiker@elser.dk

Hyggeflet.dk
v/Emma Kofod

Pileflet

emma@hyggeflet.dk

Erland Andersen

Vallø Pil

erland@post3.tele.dk

Eva Knakkergaard

Kludetæpper

Janumvej 34 9460 Brovst

Flemming Johansen

Honning

sonja@cm-johansen.dk

Hanne Tjell Larsen

Ting af traktorslanger

hannetjell@msn.com

Hans Jørn Ø Madsen

Ben og horn

benoghorn@gmail.com

Helle Meincke

Veteranbiler

hemeincke@nordfiber.dk

Helle Thorhauge

Pileflet

thorhauge9460@gmail.com

Henrik Simonsen

Veteranbiler

mail@henriksauto.com

Irene Sander

Pileflet

i-sander@jubii.dk

Jane Enemark

Birkelev NaturKunst

bnkjj@mail.dk

Jane Frost Christiansen

Keramik

janefrostjensen@gmail.com

Katja Kreiner, Pileforeningen

Pileforeningen

formand@pileforeningen.dk

Knud Erik Sørensen

Pileflet

vibekefuzzy@hotmail.com

Kurt Thorhauge

Jern

info.smeden@gmail.com

Leena Thybo Nielsen

Aloe Vera

uldspillet@hotmail.com

Leif Andresen

Pileflet

m-a-l@skagennet.dk

Lisa Sørensen

Tranum Midtpunkt (spisested)

lisaksoerensen@gmail.com

Lisbeth Larsen

Smykker

lisbeth-l@mail.dk

Lone Andersen

Kurve og tasker

lone1338@gmail.com

Marianne E. Hansen

Pileflet

mhpilogflet@gmail.com

ByBedstemor
v/Marianne Gedde

Patchwork

bybedstemor@gmail.com

Marianne Juhler

Pileflet

mariannejuhler54@gmail.com

Marianne Madsen

Gimpning

marianne@madsen.mail.dk

Vesterhawsnissen
v/Mette Hvidberg-Hagen

Filtnisser

mettehvidberg@hotmail.com

Niels Balle

Jydepotter

famballe@gmail.com

Pia Kirstine Design

pia@piakirstine.dk

Rima Eriksen

Farvede kurve

rimarebild@gmail.com

Ruth Holt

Pileflet

ruthholt@outlook.dk

Tempa Håndværk

Flettemateriale

info@tempa.dk

Torben Madsen

Trædrejer

hbvej13@9300net.dk

Torben Stoklund

Værktøj

stoklund@stoklund.dk

Råhaugegårdpil
v/Ulla Misser

Pileflet

Raahaugegaard@mail.dk

Ulla Nørgaard

Filtning

ullanoerg@gmail.com

Aabybro Mejeri

Is og softice

info@ryaais.dk

TopBack to Top